Dzisiaj jest: Środa 22 Maja 2024
Imieniny obchodzą: Emil, Helena, Jan, Julia, Krzesisława, Rita, Wiesław, Wiesława, Wisława
Do końca roku zostało 224 dni.
Zodiak: Bliźnięta

UWAGA PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE!

PUBLIKOWANIE W SIECI ORAZ W KAŻDEJ INNEJ FORMIE FRAGMENTÓW LUB CAŁOŚCI ARTYKUŁÓW, JAK RÓWNIEŻ ZDJĘĆ, TYLKO ZA ZGODĄ AUTORÓW.


Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych DZ.U. 1994 nr 24 poz. 83 za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 2 art. 115.

 

1.

Regulamin niniejszy określa zasady świadczenia usługi drogą elektroniczną przez Portal Bircza.eu na rzecz jego użytkowników, polegającej na umożliwieniu użytkownikom bezpłatnego dokonywania wpisów – artykułów, zapowiedzi, ogłoszeń, firm i instytucji, a także komentowania artykułów oraz zamieszczania zdjęć na stronach Portalu.

2.

Dostęp do Portalu Bircza.eu posiadają wszyscy użytkownicy publicznej sieci Internet. Ci z użytkowników, którzy założyli uprzednio konto w Portalu internetowym Bircza.eu mogą używać na stronach Portalu zarezerwowanych dla nich loginów. Bircza.eu może uwarunkować umożliwienie zamieszczania wpisów oraz zdjęć na stronach Portalu od dokonania przez użytkowników uprzedniej rejestracji w Portalu Bircza.eu.

3.

Użytkownik Portalu Bircza.eu publikuje swoje teksty i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Bircza.eu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na stronach Portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

4.

Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach Portalu Bircza.eu treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Etykiety oraz propagujących przemoc i łamanie prawa.

5.

Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach Portalu Birczaa.eu komentarzy, które obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art. 194 – 196 Kodeksu karnego), obrażają osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego) i zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6.

Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach Portalu Bircza.eu komentarzy, które zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.).

7.

Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach Portalu Bircza.eu komentarzy, które przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.).

8.

Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na stronach Portalu Bircza.pl przekazów reklamowych oraz komentarzy, które zawierają linki do prywatnych stron www.

9.

Redakcja Bircza.eu zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 4, 5, 6, 7 i 8 niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa na Portalu Bircza.eu w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia pkt. 4, 5, 6, 7 i 8 regulaminu. Użytkownik zamieszczając wpis na stronie Portalu Krzywcza.eu przyjmuje do wiadomości, że ewentualne usunięcie przez Bircza.eu zamieszczonego przez niego wpisu jest równoznaczne z powiadomieniem go o zamiarze usunięcia wpisu ze względu na naruszenie postanowień pkt. 4, 5, 6, 7 i 8 regulaminu lub ze względu na wpłynięcie urzędowego zawiadomienia lub uzyskanie przez administratora Portalu wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze zamieszczonego wpisu.
Publikując dowolne informacje ( teksty , zdjęcia, rysunki i inne) na portalu Birczaa.eu , użytkownik wyraża zgodę na dowolne wykorzystanie opublikowanych informacji przez redakcje portalu, w szczególności w celu publikacji w mediach współpracujących z Bircza.eu

10.

Redakcja Bircza.eu nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych użytkowników Portalu Bircza.eu innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika, którego dane dotyczą lub też na żądanie uprawnionych organów państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.

11.

Redakcja Bircza.eu dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania Portalu oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania.

12.

Redakcja Bircza.eu zastrzega sobie prawo do wyłączenia stron Portalu Bircza.eu oraz możliwości usuwania artykułów i zdjęć na Portalu Bircza.eu bez podawania przyczyn takiego działania.

13.

Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Bircza.eu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

© 2024 Bircza - Trzy Kultury