Dzisiaj jest: Środa 22 Maja 2024
Imieniny obchodzą: Emil, Helena, Jan, Julia, Krzesisława, Rita, Wiesław, Wiesława, Wisława
Do końca roku zostało 224 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Drogi czytelniku!

Jeśli masz ciekawe pomysły, chcesz podjąć współpracę, czekamy na maila od Ciebie:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bircza.eu - Trzy Kultury to portal internetowy, który powstał dla wszystkich, którzy dobrze wspominają lata spędzone w Gminie Bircza. Dzięki nowoczesnej technice można połączyć siły tych, którym zależy, by bogatą historię Birczy ocalić od zapomnienia.

Każdy z Was może dołożyć swoją cegiełkę. "Jak zatem możesz nam pomóc?" – to jest źle postawione pytanie. Tu nie ma Nam, nie ma My i Wy – pracując w realizacji naszych ideałów pracujesz dla siebie i swego otoczenia. Chcemy, by każdy – również i Ty – stał się elementem tej misji, by ocalić od zapomnienia bogatą historię Birczy.

Każdy z Was może coś zrobić! Bo każdy ma jakąś umiejętność, specjalizację, znajomości lub pewnego typu zasoby. Niektórzy pomagają nam tłumacząc nasze teksty, inni zajmują się z racji swej wiedzy sferą informatyczną, jeszcze inni wyszukują nam informacje lub podsuwają ciekawe pomysły. Są w końcu ludzie, którzy po prostu wspierają nas finansowo – za to także wielkie podziękowania.

Zachęcamy  do zaangażowania się, pomocy i współpracy wszystkich ludzi. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że założonych przez nas celów nigdy nie będziemy w stanie zrealizować sami – to dlatego motyw współpracy z innymi ludźmi, podmiotami i organizacjami jest dla nas tak istotna.

2010 r.

© 2024 Bircza - Trzy Kultury